Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nás

Partneři

Optika Čivice

Optika Čivice je ryze česká firma, která na trhu působí od roku 2002. Je dynamicky se rozvíjející se společností, která si rychle získala a stále upevňuje kredit jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů brýlové optiky v České republice.


Výsledek obrázku pro logo AMBG

Společnost AMBG, LTD s.r.o. byla založena v roce 1991 a je obchodní společností zabývající se distribucí brýlových obrub a slunečních brýlí na trh optik v České Republice,  Slovenku,Maďarsku a Polsku.


Wekos

Na trhu od 1945, jejich výrobky znají zákazníci ve více než dvaceti zemích celého světa. Od roku 1992 je v první desítce největších dodavatelů brýlových obrub.


Feba

Velkoobchodní prodej oční optiky. V nabídce jsou dioptrické i sluneční brýle, šňůrky a řetízky, obruby, pouzdra na brýle, útěrky a optické doplňky.


Pronap

Pronap je jedna z nejvýznamnějších velkoobchodních firem s optickým zbožím na českém trhu s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se na distribuci brýlových obrub a slunečních brýlí, převážně střední cenové kategorie. Nabízí široký sortiment, který pravidelně doplňuje o novinky.


OPTIMODA Němčanský

Velkoobchod oční optikou. Kolekce brýlových obrub značek AZZARO, COMOFRAME, EXALT CYCLE, PHOENIX, SPICY EYES


Eschenbach

Dceřinná  společnost Eschenbach Optik GmbH se sídlem v Německu v bavorském Norimberku, největšího výrobce optických pomůcek na světě a jediného výrobce na světě s nabídkou brýlových obrub a slunečních brýlí z originálního materiálu TITANFLEX. Kvalita předeším, preciznost v každém detailu, vlastní vývoj nových technologií a poskytované související služby řadí všechny výrobky s logem Eschenbach mezi světovou elitu, která udává tempo a směr v oblasti optiky a brýlového průmyslu.


Bodyych

Brýlové obruby Bodyych

Značku Bodyych založil Andrzej Bodych, který pokračoval v rodinné tradici a zabýval se výrobou brýlových obrub od roku 1981, které se objevily na trhu pod značkou Auster. Později je přejmenoval na Bodyych. K výrobě brýlových obrub používá desky Mazzucchelli, kování a flex Viscottica z Itálie.Dováží materiály pro výrobu obrouček od nejznámějších výrobců, kteří spolupracují se značkami, jako je Luxottica, Safilo nebo Demenego.

Andrzej Bodych brýle nejen vyrábí, ale i navrhuje, sleduje módní trendy a sám je vytváří.  Nabízí více než 300 modelů frézovaných brýlových obrub, které jsou dováženy do Německa, Francie, Itálie, České republiky, Slovenské republiky, Maďarska, Velké Británie, Irska, Ruska, na Ukrajinu a do Kalifornie.